FlipGive Stories Fundraising Tips

How To Run A Ping Pong Tournament Fundraiser

Dec 12 2017

FlipGive is a free team funding app that makes raising money a breeze. Teams earn cash back for buying the things they already need. Get paid whenever you shop, dine out, book hotels or activities.

Hosting a table tennis tournament is a great way to engage your entire community! Ping pong is accessible to participants of all athletic levels, so it’s a great option for teams, communities, and schools alike! After all, who doesn't love a little friendly competition? 

 

Why this is a great fundraising option:

Hosting a ping pong tournament requires very little equipment. If you don’t have ping pong tables available to you, then this sort of fundraiser gets a little more complicated. If you don’t have ping pong tables, reach out to your community members to see if you can borrow or rent them. 

 

What you need for your fundraiser:

Schedule your tournament one a weekend so that your entire community can participate. Make sure that all of your players have a copy of the rules and regulations for your fundraising event. If you’re going to offer a prize for your fundraising event, you’ll need to factor that in to your entry fee. Basics you’ll need for your fundraiser are:

-Ping pong paddles

-Ping pong balls

-Brackets

 

How your fundraiser raises money:

Charge an entry fee for your participants to play in your ping pong tournament. Make sure that your prizing reflects your entry fee. The higher more elaborate the prize, the more you can charge your participants to play. 

Comments

 • Michelle Richerson 7 days ago

  hello!! Very interesting discussion glad that I came across such informative post. Keep up the good work friend.USMLE

 • Medyaweb 10 days ago

  Evinizde kullandığınız tüm beyaz eşyalar ve eskişehir regal servisi için bizi arayınız. Yakında
  eskişehir samsung servisi arıyorsanız ekibimiz aynı gün adresinize gelmektedir. Kaliteli dayanıklı tüketim eşyalarında
  eskişehir siemens servisi desteğimiz vardır. Tv ve beyaz eşya tamir onarım
  eskişehir vestel servisi daima hizmetinizdedir. 7/24
  eskişehir vaillant servisi için bize ulaşabilirsiniz.

 • Medyaweb 10 days ago

  Evlerinizde haşereler için en iyi sineklik modelleri imalatı yapıyoruz. Arızalı ürünlerde tamir hizmetimiz vardır. En çok sorulan
  pileli sineklik tamir edilir mi sorunuzun cevabını hemen öğrenebilirsiniz. Yine son dönemin ilgi çeken ürünü
  akordiyon sineklik nedir hakkında tüm merak edilenler. Farklı bir ürün bakıyorsanız
  stor sineklik nedir yazısını inceleyiniz.

 • Gökhan Eker 17 days ago

  parça yada mekanik aksan olarak tüm dönüştürülebilir parçaları hurdacı olarak firmamıza satabilirsiniz. motor hurdası, jeneratör hurdası, bakir hurda yada sarı hurda gibi maddeleri aynı gün dönüştürülmek üzere firmamıza satabilirsiniz.

 • Gökhan Eker 17 days ago

  her çeşit kullanılmış eşya aynı gün adresinize gelinerek ikinci el eşya alanlar ekibimize satabilirsiniz. ilçenizde bulunan Ümraniye ikinci el eşya alanlar ekipleri piyasadaki en iyi fiyatlar ile alışveriş imkanı sağlayacaktır.

 • Aydın Bekoğlu 20 days ago

  buradan marvel sinema evreni kapsamında çıkan tüm filmlerin, dizilerin, kısa filmlerin izleme listesine (kronolojik olarak hikaye sırasına göre) ulaşabilirsiniz: marvel sinematik izleme sırası, mcu film kronolojisi

 • ahmed raza 29 days ago

  I also wrote an article on a similar subject will find it at write what you think. pallet shrink wrap machine

 • ahmed raza about 1 month ago

  For this web site, you will see our account, remember to go through this info. 網路行銷公司

 • ahmed raza about 1 month ago

  During this website, you will see this shape, i highly recommend you learn this review. Make Money Online

 • ahmed raza about 2 months ago

  I came onto your blog while focusing just slightly submits. Nice strategy for next, I will be bookmarking at once seize your complete rises... jamaica products

 • Gerçek Yaşamlar about 2 months ago

  Mükemmel bilgilerin paylaşıldığı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü kategoride işe yarar bilgiler için sitemizi tıklayın. bayprofesor

 • Gerçek Yaşamlar about 2 months ago

  Sinemadan teknolojiye, haberlerden magazine her türlü bilgilerin paylaşıldığı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü kategoride işe yarar bilgiler için sitemizi tıklayın. https://bayprofesor.com

 • Gerçek Yaşamlar about 2 months ago

  Mükemmel bilgilerin paylaşıldığı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü kategoride işe yarar bilgiler için sitemizi tıklayın. https://bayprofesor.com

 • ahmed raza about 2 months ago

  Awesome dispatch! I am indeed getting apt to over this info, is truly neighborly my buddy. Likewise fantastic blog here among many of the costly info you acquire. Reserve up the beneficial process you are doing here. https://www.jffactory.net/

 • ahmed raza about 2 months ago

  I came onto your blog while focusing just slightly submits. Nice strategy for next, I will be bookmarking at once seize your complete rises... xosoketqua.com

 • ahmed raza 2 months ago

  The most interesting text on this interesting topic that can be found on the net ... https://ritzz.net/

 • ahmed raza 2 months ago

  So lot to occur over your amazing blog. Your blog procures me a fantastic transaction of enjoyable.. Salubrious lot beside the scene. Bilgi Sitesi

 • Emre Can 2 months ago

  İstanbul kiralık eşya deposu fiyatları
  Kiralık eşya depolama fiyatları konusunda resmi web sitemiz olan https://evdepola.net ziyaret ederek veya internet sitemizde bulunan iletişim numaralarından iletişim sağlayarak güncel eşya depolama fiyatı alabilirsiniz.

  İstanbul eşya depolama tavsiye
  Eşya depolama işlemlerinde referanslarımızı sizle paylaşabiliriz. Eşya depolama sektöründe dijital dünya ile tanışmış bir sektördür. Her gün gelişen Google gibi arama motoru size uzun vadede hizmet veren firmalar ilk sıralarda çıkacaktır. Günü birlik açıkmış ve reklam veren firmalardan uzak durmanız gerektiğini size önem ile hatırlarız.

  İstanbul Eşya Depolama

  İstanbul eşya depolama firması olarak eşyalarınızın emniyetli bir şekilde güvenli olarak depolama fırsatı vermekteyiz. Eşya depolama işlemlerinde eşyanın depolanacağı alan çok önemlidir. Bu alan güvenlikli ve alan olarak sağlıklı olmalıdır. Ev eşyası depolama işlemi için sizlere yardımcı olmak bize mutluluk verir. Eşya Depolama alanlarında eşya sağlığı için düzenli olarak havalandırma yapılmaktadır.

  İstanbul ev eşya depolama
  Ev eşyası diğer eşya guruplarına nazaran depolama işlemi hassasiyet gösterilmesi geren bir eşya gurubudur. Düzenli havalandırma ve haşere ilaçlama işlemleri ile eşyalarınız güven altındadır.

  İstanbul eşya deposu

  Kiralık eşya depolama alanları ile kendinize ait alanda eşyalarınızı güvenli şekilde depolama işlemi yapabilirsiniz. Size belirlenen alanda size ait kilit sistemi ve ekstra güvenlik sistemi ile eşyalarınız güven altındadır. Eşya Depolama alanlarında bulunan kamera sistemi ile eşyalarınızı 7/24 izleme fırsatı vermekteyiz.

  https://evdepola.net

 • Emre Can 2 months ago

  Sertifikalı Yangın Kapısı İstanbul Yangın kapılarında en önemli etkenlerden biride sertifikadır. Sertifikasız bir kapı yangın anında ölümle sonuçlanan bir durum ile karşılaşmamıza nede olabilir. Piyasada yangın kapılarının yangına dayanım süreleri 30 dk, 60 dk, 90 dk ve 120 dk firmamızın yangına dayanım süresi 120 dk dır.

  Yangın Çıkış Kapısı Özellikleri İstanbul;
  120 Dakka sertifikalı,
  Panik Bar kilit sistemli (push bar)
  Duman Contalı -Yaylı Menteşe sistemlidir.
  Elektro Statik boyalıdır.
  Kasa 1,5 mm kalınlığında,
  Kanat 1 mm kalınlığında,
  62 mm kanat kalınlığı bulunmaktadır.
  Panik bar kilit mekanizmasının altında exra destek sacı bulunmaktadır.
  Menteşe sistemi kaynaklı ve vidalıdır. En boydaki duruma göre 3 menteşe kullanılmaktadır.
  İstanbul Yangın kapısı fiyat; Yangın çıkış kapılarının fiyatları kapının sahip olduğu nitelik ve ölçüye göre değişiklik göstermektedir. Güncel yangın kapısı fiyatları için firmamız ile iletişim geçmeniz yeterlidir. Yangın Kapısı Tespitinde alıcının dikkat etmesi gereken noktalar; - Yangın Kapısı Sertifikalı Var mı? - Yangın kapısı ile birlikte panik bar kilit sistemi verilmektedir.

  İstanbul Yangın Kapısı Modelleri;
  Tek Kanat yangın kapısı,
  Çift Kanat Yangın Kapısı,
  Kasa Modellerine Göre Yangın Kapısı Modelleri
  Sarma Kasa, Eş anlamlı olarak Çektirme Kasa, Kayseri kasa olarak bilinmektedir.
  Corner Kasa, Eş anlamlı olarak Tek kasa ve köşe kasa olarak telaffuz edilmektedir.
  İstanbul Panik Bar (Yangın Kapısı Kilit Mekanizması) Firmamız yangın kapısı satışı yaptığı gibi yangın kapısı malzemeleri satışı yapmaktadır. Yangın kapılarında kilit mekanizması önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayı yangın kapılarının kilit mekanizması belli aralıklar ile test edilmelidir.

  İstanbul Yangına dayanıklı kapı, Panik Barlı Kapı, Yangın merdiveni kapısı olacak’ta bilinmektedir. Yangın Çıkış kapısı fiyatları için iletişime geçmeniz yeterlidir.

  İstanbul Yangın Çıkış kapısı nerede kullanılmaktadır. Yangın çıkış kapılarımız okul, hastane, yurt, otel, Yüksek katlı yapılarda, otoparklarda, işyerlerinde, kullanılmaktadır. Yangın çıkış kapılarının temel amacı en kısa sürede çıkış yapmayı sağlayan beli bir süre yangına dayanıklı kapıdır.

  Yangın Kapısı İstanbul firması, Yangın kapılarımız yangın yönetmeliğine uygun ve sertifikalıdır. İstanbul yangın kapısı imalatçıları arasında kalite ve fiyat konusunda en iddialı firmayız. Stoklarımızda yangın çıkış kapıları bulunmaktadır. Firmamız İstanbul ‘ya yangın kapıları gönderimi yapmaktadır.

  Yangin Kapisi İstanbul, İstanbul Yangın Kapısı İmalat, Yangin Kapilari İstanbul, İstanbul Yangın Çıkış Kapısı, İstanbul Ucuz Sertifikalı Kapı, İstanbul Yangına dayanıklı Kapı, Yangın Kapısı Firması İstanbul, Sertifikalı Kapı İstanbul, Yangın Kapısı İstanbul, Panik Bar İstanbul, Yangın Kapısı Firmaları İstanbul, Yangın Merdiveni Kapısı İstanbul, İstanbul Yangın Kapıları, Ucuz Yangın Kapısı İstanbul, Panik Barlı Kapı İstanbul

  https://redfiredoor.com

 • ahmed raza 2 months ago

  There is so much in this article that I would never have thought of on my own. Your content gives readers things to think about in an interesting way. apartment essentials

 • ahmed raza 2 months ago

  Acknowledges for paper such a beneficial composition, I stumbled beside your blog besides decipher a limited announce. I want your technique of inscription... sleeeve machine

 • ahmed raza 2 months ago

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts, lots of great information and inspiration, both of which I need, thanks to offer such a helpful information here. 壓力褲

 • ahmed raza 2 months ago

  I should assert barely that its astounding! The blog is informational also always fabricate amazing entitys. Araç Değer Kaybı Avukatı

 • SEO FD 2 months ago

  aids belirtileri

 • ahmed raza 2 months ago

  In this particular article, you will see a summary, satisfy browse this post. https://www.unitedluxury.net/

 • ahmed raza 2 months ago

  Acknowledges for paper such a beneficial composition, I stumbled beside your blog besides decipher a limited announce. I want your technique of inscription... Canninghill Piers Balance Units

 • ahmed raza 3 months ago

  There you can download for free, see the first of these data. Sceneca Residence

 • super fuat 3 months ago

  Oslobet giriş yap ve destek ile kazanmaya başla.
  Betist giriş güvenilirdir.

 • super fuat 3 months ago

  Makrobet
  Vegabet
  Dumanbet
  İmajbet
  Pinbahis

 • ahmed raza 3 months ago

  I propose merely very good along with reputable data, consequently visualize it: Piccadilly Grand

 • Medyaweb 3 months ago

  The most interesting text

  read-blog
  counselindia blog
  gaziantep arçelik servisi
  şehitkamil bosch servisi

 • ahmed raza 3 months ago

  I like to recommend exclusively fine plus efficient information and facts, hence notice it: Avukat ankara

 • super fuat 3 months ago

  Golegol
  Golegol
  Golegol
  Gamabet
  Gamabet
  Gamabet

 • ahmed raza 3 months ago

  Your blogs further more each else volume is so entertaining further serviceable It appoints me befall retreat encore. I will instantly grab your rss feed to stay informed of any updates. 먹튀검증사이트

 • ahmed raza 3 months ago

  I wrote about a similar issue, I give you the link to my site. 현금바둑이

 • ahmed raza 3 months ago

  Very interesting information, worth recommending. However, I recommend this: Loan DSA in kolkata

 • ahmed raza 3 months ago

  There is so much in this article that I would never have thought of on my own. Your content gives readers things to think about in an interesting way. screen people

 • super fuat 3 months ago

  Fashionbet geniş bahis seçenekleriyle popüler olmuştur.
  Ayrıca Fashionbet gibi bahis adresleri güvenilirdir.
  Bunun yanı sıra Fashionbet giriş desteği sunmaktadır.
  Fashionbet güncel giriş adresi burada.

  Betcool giriş yap ve kazan.

  Piabet kaliteli alt yapısıyla güvenilirdir.

  Kolaybet kolay giriş sağlamak için seçebileceğiniz bir site.

  Klasbahis güncelleniyor.

  Gobahis giriş yap ve bonusları kap.

 • ahmed raza 3 months ago

  The most interesting text on this interesting topic that can be found on the net ... Lentor Modern

 • ahmed raza 3 months ago

  MyDocent is an online tutoring website offering best-in-class tutoring services to students globally. Our expert and experienced tutors are available 24x7 for students to help them clear their doubts and concepts. Our educators teach all subjects and standard and we provide one to one online homework help and plagiarism free assignment assistance to students at economical prices. Just upload your query and get instant answer or assistance and secure better grades in your academics Physics assignment help

 • toptan akn 3 months ago

  Toptan Orkid

 • toptan akn 3 months ago

  https://akntoptan.com/

 • super fuat 3 months ago

  Galabet yüksek kaliteli sitelerden birisidir.
  Galabet canlı oyunları oldukça sevilir.
  Galabet giriş adresi sürekli olarak güncellenir.

  Vippark bahis sitesi oldukça sevilen sitelerdendir.
  Vippark hakkında birçok içeriğe kolayca ulaşın.
  Vippark sizlere birçok bonus sunuyor.

  Betpipo bahis sitesi en sevilen sitelerin başında gelir.
  Betpipo güncel giriş bilgilerine hemen ulaşın.
  Betpipo mobil seçeneği ile de yüksek kalite sunuyor.

  Padişahbet güncel adresinde en güncel bilgilere hemen ulaşın.
  Padişahbet ile ilgili birçok içeriği sizlere sunuyoruz.
  Padişahbet hakkında birçok detaya hemen ulaşın.

 • ahmed raza 3 months ago

  I read this article. I think You put a lot of effort to create this article. I appreciate your work. Crypto Merchant Services

 • ahmed raza 3 months ago

  I encourage you to read this text it is fun described ... Credit Card Processing Sales

 • ahmed raza 3 months ago

  Beaver says I also have such interest, you can read my profile here: North American Bancard ISO

 • SEOFD Tanıtım 3 months ago

  VDS satın almak için hemen sitemizle iletişime geçebilirsiniz.

 • SEOFD Tanıtım 3 months ago

  hurda bakır fiyatlarının en güncel haline sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • Erek Reklam Kurumsal Hizmetler 3 months ago

  ANKARA TABELA, TABELACI, TABELA İMALATI
  Ankara Tabela arayışınızda karşınıza gelmemiz tesadüf değil, doğru keşif, onaylı tasarım, uzman usta sanatı güvenli montaj ile uzun zamandır Ankara da reklam firması olarak tercih ediliyoruz. Tabela konusunda sizlere görsel ustalığımızı, üretimle birlieştirip memnun etmek için uğraşıyoruz.
  KEŞİF TASARIM ve ÜRETİM (ANKARA TABELACI)
  Yeni bir işletme açmaya karar verdiniz ve tabelasını nasıl ve nerede yaptıracağınıza karar veremediniz mi? Öyleyse bu seçim için size vitray tabela ekibi yardımcı olabilir. Tecrübe ve güven oluşturan, profesyonel tabelacıların ekibinde yer aldığı vitray tabela açık hava reklamcılığında liderlik bayrağını taşımaya devam ediyor. Ankara Erek Reklam Ankara Tabela sağladığı hizmetler ile sizlere, sizin işletmenize en doğru şekilde temsil edecek ürünler sunmayı hedeflemekte Farklı olabilmek kalabalıklar arasında fark edilebilmek çoğu zaman ticari hayat için iyi bir yaklaşım olmasına karşın çoğu zaman etkin bir çözüm değildir. Farklı olmayı başarabilirken insanların aklında pozitif bir etki ile kalabilmek zor ve önemli olandır. Son zamanlarda sıkça yaşadığımız doğal afetlerden dolayı sizde muzdaripsiniz ve yağan dolulardan kaynaklı tabelanız kırıldı yada hasar gördüyse bizi arayın ve ANKARA TABELACI hemen yanınıza gelsin. Ankara da Tabela ve açık hava reklamcılığında kaliteden ödün vermeden, şık tasarımlarıyla tabelanızı fark ettiriyoruz. Açık hava reklamcılığı'nın Fırça dönemlerinden gelen ve gelişen teknolijiye ayak uyduran firma yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Ankara Tabela Reklam olarak tüm açık hava reklam ürünlerimiz ve ürün kalitemizle, konusunda uzman kadromuz ve 9 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. Ankara tabela arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için ofisimizde sizleri bekliyor.
  HER BÜTCEYE UYGUN ANKARA'DA TABELA ÇEŞİTLERİ
  Tabela çeşitleri ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse; Ankara tabela, Işıklı, Işıksız, Gravür, Parapet, Çatı Tabelası, Totem, Kayan Yazı, Kapı Tabelası, Vinil Germe Tabela, Alüminyum ,Kompozit, Kutu Harf, Krom Harf, Uyarı İkaz, Yönlendirme Tabelası olmak üzere bir çok örnek ve çeşitleri bulunmaktadır karar vermekte zorlanan müşterilerimize tasarım ve model hakkında bilgilendirme ücretsizdir.
  TABELA KEŞİF VE TASARIMI ÜCRETSİZDİR.
  Dükkan, mağaza, avm, ofis kısacası işyerlerinizin tabelasını yerinde keşif yaparak birlikte kararlaştırıp, birlikte tasarlıyoruz. Sizlere yeni kurmuş olduğunuz firmanızda müşterilerinize bulunabilirliği yüksek, işinize yarayacak tabelalar üretelim.
  www.erekreklam.com

 • ahmed raza 3 months ago

  It's superior, however , check out material at the street address. Credit Card Processing Business for Sale

 • Site Dizini 3 months ago

  Amazing, this is great as you want to learn more, I invite to This is my page.https://www.trainertinyhouse.com

 • Site Dizini 3 months ago

  Teras ve çatı katına güvenle çıkmak için en uygun çatı merdiveni modelleri.

  Evinizde iş yerinizde mekanınızı cam balkon sistemleri ile daha kullanışlı ve daha konforlu hale getiriyoruz.

  Kış bahçesi gölgelendirme sistemleri size özel üretim ve tasarım yapabilmektedir. Ürünlerimiz teslim edilmeden önce testlerden geçerek garanti kapsamına alınır. kış bahçesi

  Hurdacı ? Hurdacı mı arıyorsunuz ? Firmamız size en yakın hurdacı olarak her türlü demir, bakır, alüminyum, krom, sarı, çinko kablo, kurşun değerinde alınır. hurdacı

  Firmamız tarafından fotokopi makinesi kurulumu ücretsiz olarak yapılır ve kağıt dışındaki tüm giderleri bize ait olur.

  Azerbaycan-Gürcistan-Özbekistan ülkelerine Komple&Parsiyel lojistik hizmetleri vermekteyiz. azerbaycan nakliyat

  Merdiven boşluklarına kurulmak üzere hazırlanan ve imalatı olan ahşap, metal ve makaslı çatı merdiveni modelleri. çatı merdivenleri

  %25 İndirimli İş Güvenliğine Uygun Çalışan Çatı yapım tamir firması Çatı Aktarma Ustası. %20 indirimli ahşap membran şıngıl eternit çatı modelleri çatı ustası çatı kiremit aktarma. çatı ustası

  En iyi döner merdiven ve en uygun döner merdiven modelleri.

  En iyi hizmet profesyonel ekipmanlar İle siz değerli müşterilerimizin ev & ofis dış mekanlarda oluşan su kaçaklarını tespit edip onarımını yapıyoruz. Elektronik cihazlar ile kırmadan Su kaçaklarını bulup onarımını yapıyoruz. su kaçağı tespiti

 • Nancy Bennetts 3 months ago

  Very educating story, saved your site for hopes to read more!
  Viral Leggings

 • Ümit Uz 3 months ago

  Pretty nice blog post work. We thank you. hasta yatağı

 • ahmed raza 3 months ago

  On this subject internet page, you'll see my best information, be sure to look over this level of detail. Dış cephe temizliği

 • ahmed raza 3 months ago

  Very good topic, similar texts are I do not know if they are as good as your work out. cam merdiven

 • ahmed raza 3 months ago

  For many people this is important, so check out my profile: Beylikdüzü temizlik şirketi

 • ahmed raza 3 months ago

  I would recommend my profile is important to me, I invite you to discuss this topic. Bodrum sauna

 • ahmed raza 3 months ago

  I personally use them exclusively high-quality elements : you will notice these folks during: DeLand Land Clearing

 • ahmed raza 3 months ago

  There is so much in this article that I would never have thought of on my own. Your content gives readers things to think about in an interesting way. Orlando Termite Treatment

 • Richard Dowson 4 months ago

  Hey!! I am a student and I play on the varsity team. I often don't have enough time to study. especially for essay writing and other writing assignments. My friends suggested me the service Assignment Masters. Here is a link to their website https://www.assignmentmasters.co.uk/btec-assignment/ I was very pleased. In a short time and qualitatively made my order.

 • Richard G. 4 months ago

  If you don’t have ping pong tables available to you, then this sort of fundraiser gets a little more complicated. | Car Window Repair

 • nizamani khan 5 months ago

  In this article understand the most important thing, the item will give you a keyword rich link a great useful website page: رقم فني كهربائي

 • nizamani khan 5 months ago

  It's superior, however , check out material at the street address. كراج متنقل

 • ryan cooper 8 months ago

  I am here to see this blog look how to get help with file explorer in windows 10 easily and save tips

Sports Are Expensive.
We Can Help.